Винороби Закарпаття показали, як виглядає справжнє молоде вино і запрошують туристів на дегустацію

фото: сторінка ФБ " Відпочинок на Закарпатті. В Поляні".

фото: сторінка ФБ » Відпочинок на Закарпатті. В Поляні».

Восени на Закарпатті традиційно відзначають свято збору винограду. Тож є нагода продегустувати молоде вино або бурчак – смачний, легкий і корисний напій, що являє собою початок бродіння виноградного сусла, йдеться на сторінці Фейсбук «Відпочинок на Закарпатті. В Поляні».

Туристів запрошують відвідати село Поляна, що у Свалявському районі Закарпатської області.

«Напій з легким свіжим смаком, який зачаровує буквально з першого ковтка, містить велику кількість вітаміну B і C, а також сприятливо впливає на травну і серцево-судинну систему. Тому чехи вважають, що для підтримки здоров’я щорічно необхідно випивати стільки Бурчака, скільки крові в тілі людини, тобто близько 4-6 літрів.

Справжнім Бурчак можна вважати лише продукт, отриманий виключно з винограду. По суті бурчак є виноградним суслом, яке тільки почало бродити і ще не дійшла до кондиції справжнього вина. Вміст алкоголю в цьому напої може коливатися від 1 до 8 градусів.

Зберігати цей чудовий напій рекомендують в холодильнику і лише перед вживанням доводити до кімнатної температури. Після покупки найкраще випивати бурчак в період до трьох днів, інакше з кожним наступним днем ​​він буде помітно втрачати свої смакові властивості. Пляшку з напоєм необхідно тримати відкритими, щоб вуглекислий газ, що утворюється в результаті бродіння, міг виходити, а бурчак «дихати».

Ласкаво просимо на Закарпаття. Приймає Поляна!!!», — йдеться у дописі.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook