Виміряти рівень стресу, дізнатися, скільки жиру спалюєте завдяки вправам — цікаві факти про камеру смартфона

цНа що здатна камера вашого телефону? Робити селфі, панораму та записувати відео. Якщо це все, то ви навіть і не почали знайомство із цим оптичним пристроєм, адже камера спроможна на більші дії.

Стати ближче до зірок

Частіше дивіться на небо. Ваш смартфон може служити знавцем зоряного полотна і астрономії. Наведіть камеру на нічне світило, а гаджет підкаже, що ви спостерігаєте: Чумацький Шлях, Сузір’я Скорпіона або МКС. Отже, слідкуйте, щоб камера завжди була в робочому стані. Та, якщо вона зломалася; придбайте нову

https://vseplus.com/product/mobilnye-telefony/21-kamery

Визначати колір

Ця функція буде корисна не тільки дизайнерам, а й усім, хто має бажання розібратися в кольорових палітрах, щоб обирати правильний одяг для себе та зробити його ефективним. Наприклад, костюм в ідеальному для вас кольорі прикрасить вас та підвищить шанс отримати роботу мрії.

Дізнатися все про об’єкт

Сфотографуйте будь-який об’єкт і отримаєте про нього інформацію у Google. Прекрасна штука, щоб вразити друзів ерудицією: назви рослин та історичних пам’яток, факти про них — тепер в буквальному сенсі у вас в кишені.

Слідкувати за здоров’ям

Виміряти пульс і рівень стресу, дізнатися, як швидко ваш серцевий ритм приходить в норму після тренування, зрозуміти, скільки жиру ви спалюєте завдяки певним вправам — все це можна зробити, помістивши вказівний палець на камеру смартфона. Чудово, чи не так?!

Взагалі часто в стандартному пакеті на смартфони вже попередньо встановлювати додатки для здоров’я.

Розблокувати смартфон особою

Ця функція є також в Android;гаджетах. Камера телефону вміє розпізнавати обличчя власника і автоматично знімати блокування.

Перекладати тексти

Ситуація: ви подорожуєте, зайшли в ресторан і спантеличено дивіться в меню на невідомій мові. Забивати кожен пункт в перекладач — занадто клопітно. Зате можна використовувати камеру в якості сканера, сфотографувати сторінку меню і одразу ж отримати переклад.

Вимірювати відстань

Забудьте про громіздкі вимірювальні прилади. Сьогодні телеметричні додатки для смартфона за допомогою камери розкажуть все про висоту і ширину об’єкта, а також про відстань до нього.

Стежити за безпекою

Дешева альтернатива дорогим розумним камерам відеоспостереження — ваш смартфон. Вірніше, два смартфона: знадобляться два пристрої, у одного з яких є камера. Ви зможете спостерігати за тим, чим зайняті вихованці під час вашої відсутності, та й не тільки.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook