Російська пропаганда: за «ДНР» воює «ополченець» з Тернопільщини (Відео)

пропагандаОполченець Віктор Довгий чекає, коли в Києві сформують батальйон «Депутат». Інтерв’ю для «Сегодня.ру» взяв Андрій Бовт.

Чому ІА «7 Днів-Україна» звернула увагу на сюжет із розряду російської пропаганди? Тому що той сепаратист — начебто з Тернопільщини. При цьому він вважає, що російської армії і росіян на Донбасі немає, натомість там воює США.

Читайте також. У «ДНР воюють не шахтарі і трактористи, а регулярна армія Росії – голова Донецької ОДА

Нещодавно цей же чоловік поспілкувався спеціальний кореспондент «LifeNews» Семеном Пєговим. У коментарях російському телебаченню сепаратист говорить як російською, так і українською, закликає “зривати” мобілізацію. Більше того, Віктор вважає, що “западенці починають прозрівати”. Риторика зрадника дуже схожа на заклики тих, хто виступає проти четвертої хвилі мобілізації.

До речі, у Донецьку “ополченець з Тернопільщини” вже встиг знайти сім’ю: жительку Донецька та її сина. В сюжеті йдеться, що вони живуть мирним життям і ходять у католицький костел.

У кореспондента «LifeNews» сюжет ще більш «закручений». Він стверджує (цитуємо): «Конфлікт на південному сході України між урядовими військами Києва та загонами ополчення ДНР і ЛНР загострив і без того непросту ситуацію спілкування між жителями східних і західних областей країни. Після підписання мінських угод навіть зарубіжні ЗМІ і політики визнали, що Україна розколота: у її жителів виявилися принципово не схожі інтереси та уявлення про власні права. Однак деякі жителі західних регіонів знаходять вимоги ополченців справедливими. Так, уродженці Тернопільської, Вінницької, Дніпропетровської областей спеціально приїжджають у Донецьк, щоб битися за молоді республіки. Про те, чому вони воюють за Донбас і як ця боротьба відбилася на їх життя, з бійцями- «западенцями» в армії ДНР і поспілкувався наш кореспондент…»

До речі, село чи місто, з якого на Донбас приїхав той Віктор Довгий, — в жодному сюжеті не називають. Прізвище чоловіка — не є рідкісним не лише на Тернопіллі, а й в інших регіонах країни. Якщо ви раптом впізнали цього чоловіка, напишіть про це у коментарі під публікацією. 

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook