Викраденого російськими правоохоронцями делегата Курултаю побили і кинули на трасі в окупованому Криму

Асан Егіз

Асан Егіз

В окупвоанмоу РФ Криму машину делегата Курултаю кримськотатарського народу Асана Егіза 23 травня зупинили поліцейські на машині з проблисковими маячками і повезли кримськотатарського лідера в невідомому напрямку. Ввечері того ж дня він повернувся побитим і розповів, що його викинули з машини на трасі.

Про це повідомив на своїйс торінці у Facebook з посиланням на брата Асана Егіза народний депутат України і голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров.

«У районі села Джолман (нині Піонерське) Сімферопольського району російські карателі на автомашині Фольксваген, оснащеній мигалками і звуковими пристроями, змусили зупинитися автомобіль, за кермом якого перебував делегат Курултаю кримськотатарського народу Асан Егіз… Рідний брат Асана Абдураман Егіз, який прибув незабаром на місце події, вже не виявив і автомобіль Асана», — повідомляв спершу Чубаров.

Потім, як розповів брату побитий Асан Егіз, у машині його били.

«На голову одягли мішок, руки зав’язали, кинули ниць (на живіт) на підлогу машини. Залишили на трасі Сімферополь — Бахчисарай на околиці села біля ліска. «Іди куди хочеш», сказали», — розповів Чубаров.

Із цього місця Асан Егіз повернувся до Сімферополя, його відвезли у Сімферпольску міську лікарню №6.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook