Вихованці інклюзивної студії «Сонячні люди» з Волині показали неймовірне театралізоване дійство (Відео)

фото: UA: ВОЛИНЬ

фото: UA: ВОЛИНЬ

Театральний перфоманс показали діти інклюзивної студії “Сонячні люди” з Волині.

“Місто різних — місто рівних” — це гасло дійства, яке організували у Східноєвропейському національному університеті  представники громадської організації “Інклюзивні студії” та театральної студії “ДогориДригом”, пише UA: ВОЛИНЬ

“Суть цієї вистави в цьому, що мама хлопчика хоче розповісти йому чому він такий. І в дуже простій доступній формі у вигляді казки розповідає про таку цікаву хромосому, яка дуже любила обійматися.  І в результаті їх вийшло не дві, а три.  І саме ці люди, які мають ту зайву хромосому, то їх називають “сонячними” або люди з синдромом “Дауна” — розповіла голова ГО “Інклюзивні студії” Наталія Шнит.

Керівниця дитячої театральної студії “ДогориДригом” Алла Доманська каже: це — творчий експеримент, який створює рівні можливості для артистичного самовираження дітей з інвалідністю та їх однолітків-артистів. 

“Виступати на сцені, як наших дітей, так і “сонячних” з ГО це одне. У них є так само свої капризи, нехочучки. Одні й ті ж люди можуть робити так, а інші інакше. Це дуже важливий момент у цьому процесі. Перед тим як до нас прийшли “сонячні” діти, я своїм розповідала: “Хто такі сонячні діти?”. Чому вони такими стають”.

Голова ГО “Інклюзивні студії” Наталія Шнит розповіла: на Волині проживає майже сотня діток із синдромом “Дауна”.

Докладніше — у відео UA: ВОЛИНЬ:

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook