Вибухова хвиля знесла частину стіни — на окупованому Донбасі прогримів загадковий вибух (Відео)

ф3Про вибух, що прогримів вдень 10 липня в центрі окупованого Луганська, окупаційна влада «ЛНР» досі нічого не повідомила, хоч на місці надзвичайної події працювали так звані «МЧС ЛНР» і «МВД ЛНР».

Про потужний вибух, що прогримів у будівлі на вулиці Магнітогірській, 2 в центрі окупованого Луганська неподалік центрального ринку, першими повідомили в мережі очевидці, виклавши фото. Як видно за знімках, вибух був у кутовому приміщенні на 7-му поверсі.

Очевидці чули звук сирен пожежних машин і швидких, що прямували на місце НП.

ф1

Сепаратистські ЗМІ з посиланням на представників так званого «МЧС ЛНР», які працювали на місці події, повідомили, що потерпілих внаслідок вибуху, за попередніми даними, немає — вибух розніс частину стіни і вікна в закинутій будівлі, де раніше були офіси. Пожежі це не спричинило.

ф2

Сепаратистські ЗМІ інформували також, що спрацював невідомий вибуховий пристрій.

Однак досі окупаційна влада «ЛНР» про причини і наслідки цього вибуху нічого не повідомила. У щоденних зведеннях про надзвичайні події так званих «МЧС ЛНР» і «МВД ЛНР» жодної згадки про вибух в центрі окупованого міста. Сайт так званого «МГБ ЛНР» також мовчить про це.

Що могло спричинити цей загадковий вибух у покинутій споруді та ще й на сьомому поверсі — досі невідомо. Зрештою, російські окупанти Донбасу не вперше замовчують резонансні події, що їм невигидні.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook