Вибухом відірвало ногу: поранені бійці ЗСУ про подробиці загибелі двох своїх товаришів у перший день перемир’я на Донбасі (Відео)

ф1Вибухів під Щастям, де на передовій підірвалась група з чотирьох бійців ЗСУ, було два. Про це кажуть українські військові, яким вдалося вижити внаслідок цих вибухів, інспірованих російськими окупантами.

Двоє українських військових, які з пораненями від цих вибухів зараз у госпіталі Дніпра, кажуть, що цієїю стежкою 21 липня проходили двічі: перший раз все було гаразд, через кілька годин під час повернення назад з позиції пролунав вибух. Очевидно, кажут ьукраїнські військові, бойовики заклали вибухівку за кілька годин.

Першим вибухом поранило бійця ЗСУ Нікіту Скітченка.

«Нікіта потрапив на міну і відірвало ногу, вкололи йому препарат, відвернувся і пролунав другий вибух», — каже один із поранених побратимів Нікіти.

Від другого вибуху Нікіта та боєць Семен Румігін і загинули.

Читайте також: Стали відомі імена двох бійців ЗСУ, які загинули на Донбасі у перший день перемир’я (Фото)

За словами поранених українських військових, неподалік місця вибуху вони бачили ще й третю міну, закладену диверсійною групою бойовиків.

Зараз двом українським військовим, пораненим у перший день перемир’я на Донбасі, Медики надають кваліфіковану допомогу — загрози їх життю немає.

Всі подробиці — у сюжеті 5 каналу

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook