Вибори в Росії: «закручування гайок» відчутне навіть у в‘язницях

2Правозахисниця Тетяна Щур на сторінці у Facebook повідомила, що в день президентських виборів у Росії  до посилених заходів вдалися навіть у тюрмах, поінформував «Апостроф». Відомий український політв’язень Олександр Кольченко, якого за сфальсифікованим звинуваченням утримують в колонії, на 13 діб потрапив у штрафний ізолятор, бо відвідав бібліотеку.

Як прийнято в Росії, чоловік став жертвою «закручування гайок», що відбувається під час свят, усіляких урочистостей, знакових подій. Президентські вибори – у цьому ж переліку. Так ось: до українця причепилися через те, що навідався у бібліотеку сам, а не в супроводі охорони. Привід надуманий, бо в такі місця як бібліотека та їдальня інші засуджені ходили без охорони.

Українського політв‘язня російська влада тримає під постійним пресингом. Право захисниця повідомила, що на Новий рік О. Кольченко опинився в ШІЗО, де провів 10 діб, бо «не мав бирки на одязі, що тимчасово замінював йому випраний бушлат». Цього ж разу адміністрація колонії  махнула рукою на проблеми зі здоров‘ям, а в політв‘язня була серцева аритмія. Передачу, яку йому принесли, українець може отримати вже після виходу із ШІЗО.

На непокірних тоталітарний кремлівський режим тисне, як звик. Із Криму повідомляють, що там окупаційна влада теж вдається до тактики «закручування гайок», аби «намалювати» привабливу картинку «одобрямс». Під особливим прицілом – непокірливе кримськотатарське населення, яке відкрито опирається путінській окупації.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook