США в ОБСЄ: вибори нв ОРДЛО можуть бути лише після виведення російських військ

вибори-три кабінки абстрактно козирно тепло вдягнутіОчільник місії США в ОБСЄ Джеймс Гілмор заявив, що вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей можуть відбутися лише після виведення з території російських збройних формувань.

Про це заявив очільник місії США при ОБСЄ посол Джеймс Гілмор під час засідання Постійної ради ОБСЄ у четвер, 16 січня, у Відні, повідомляє «Укрінформ«.

«США закликають до відновлення контролю Україною над своїм міжнародним кордоном з Росією. Вільні та чесні вибори мають відбуватися під українським контролем та в безпечному середовищі, з виведенням з території України очолюваних Росією сил та незаконних  збройних формувань», — заявив він.

Американський дипломат зазначив, що, натомість, спостерігачі СММ ОБСЄ фіксують «необмежений потік вагонів, вантажних автомобілів та військових машин, які на щоденній основі прибувають з Росії на територію, що контролюється Росією на сході України».

«Цей неконтрольований потік людей і техніки є прямим викликом зусиллям щодо підготовки до вільних і чесних місцевих виборів на Донбасі», — наголосив він.

Читайте також: Україна на переговорах в Мінську висунула нову ініціативу з мирного врегулювання ситуації на Донбасі (Відео)

Джеймс Гілмор закликав Росію дотримуватися принципів Гельсінського заключного акта та Мінських домовленостей, «і відповісти взаємністю на добросовісність, проявлену адміністрацією президента Зеленського».

«Для припинення цього конфлікту у 2020 році, обидві сторони повинні бути повністю віддані досягненню стійкого та постійного припинення вогню, що базується на виведенні російських сил та військової техніки з суверенної української території», — заявив американський посол.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook