«Вибори» на окупованому Донбасі не відповідають ні букві, ні духу Мінська — Сайдік

СайдікЗаплановані на 11 листопада так звані «вибори» в окремих районах Донецької і Луганської областях суперечать Мінським домовленостям з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це заявив спецпредставник голови ОБСЄ в Україні і в Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік за результатами засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську 6 листопада, повідомляє прес-служба ОБСЄ.

«Питання так званих «виборів» на ОРДО та ОРЛО, проведення яких назначено на наступну неділю, було піднято під час пленарної сесії Тристоронньої контактної групи. У цьому зв’язку дозвольте мені повторити вже висловлену раніше позицію: Я вважаю, що проведення так званих «виборів» не відповідає ні букві, ні духу Мінських домовленостей», — заявив Сайдік.

Читайте також: Маріонетки Кремля пішли на грубе порушення міжнародного права на окупованому Донбасі — почали «вибори» (Фото)

Як повідомлялося, раніше російська окупаційна адміністрація на Донбасі призначила на 11 листопада так звані «вибори» на території ОРДЛО.

РФ у вівторок офіційно заявила, що визнає результати організованих нею ж «виборів» московських маріонеточних режимів.

Читайте також: Кремль прямо зізнався, що йому «вкрай важливо», хто буде його маріонетками на окупованому Донбасі

Представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко заявила, що Росія цією заявою «видала мандат на війну, яку вона давно оголосила Україні», а дії РФ і їх маріонеток ведуть до зриву політико-дипломатичних переговорів у Мінську і дестабілізації ситуації на фронті.

Плани з проведення псевдовиборів вже засудили ЄС, США, країни G7 та більшість країн, що входять до Радбезу ООН.

Джерело - Укрінформ

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook