Вибори-2014: оберуть кращий ролик і плакат, що заохотять громадян проголосувати 25 травня

unnamed (2)Тернополяни і хмельничани об’єдналися в коаліцію «За прозорі вибори». Відтепер спільними зусиллями активісти набиратимуть спостерігачів та агітуватимуть українців проголосувати. 

Читайте також. Вибори мерів на Тернопіллі: як не п’ятеро, то семеро кандидатів

- Ми хочемо сприяти чесним і прозорим, а що найголовніше – легітимним виборам, тому закликаємо інші громадські організації та представників штабів усіх кандидатів приєднуватися до нашої ініціативи», – зауважив керівник коаліції «За прозорі вибори» Володимир Ханас.

До нової коаліції, як повідомляє сайт «Майдан», вже долучилися представники організацій «Тернопільська правозахисна група», «Адапційний чоловічий центр», «Товариство дружби Тернопіль-Тирасполь», «Нівроку», «Рідне місто», ІЦ «Майдан Моніторинг», «Файне місто». Меморандум відкритий до підписання.

Читайте також. Від “А” до “Я”: що відбувається на дільниці у день виборів (Відео)

- Молодь – це майбутнє держави, ми також аполітичні і хочемо прозорих виборів, тому долучаємося до коаліції і будемо спостерігачами 25 травня, – ствердив заступник голови МГО «Файне місто» Віталій Дембіцький.

Окрім набору волонтерів, як повідомила Людмила Ханас, представники коаліції «За прозорі вибори» оголосили конкурс на кращий агітаційний ролик і плакат, що заохотить громадян проголосувати 25 травня за нового Президента. Кращі роботи вивішать у навчальних закладах, опублікують і розмістять на телебаченні.

Читайте також. На Тернопіллі у травні працюватимуть аж 1182 дільниці

У підписаному меморандумі йдеться (цитуємо): «Головною метою ініціативи є сприяння проведенню в Україні чесних та прозорих і відтак — легітимних виборів Президента України. Під час здійснення ініціативи збиратимуть та аналізуватимуть повідомлення ЗМІ, суб’єктів владних повноважень, суб’єктів виборчого процесу, громадських організацій і громадян про порушення, надаватимуть юридичну оцінку, ініціюватимуть відповідні звернення до суб’єктів владних повноважень щодо належної реакції на виявлені та документовані правопорушення».

Довідково. Всю інформацію про порушення розміщуватимуть на інтерактивному веб-ресурсі: http://maidanua.org/vybory2014p/. Контактна адреса електронної пошти – monitor@maidan.org.ua. Оперативний хештег для висвітлення порушень #elect_ua14. Працює callcenter для фіксації порушень щоденно з 8.00 до 23.00. Контактний телефон – 067-106-97-65.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook