«Ви стали депутатом, у вас є 175 млн?.. Питання вирішили», — як Зеленський за 3 хвилини знайшов гроші на ремонт дороги (Відео)

ф1Володимир Зеленський винайшов «новий спосіб» віднайдення грошей на ремонт доріг в Україні без залучення коштів державного бюджету.

Цей спосіб він продемонтрував сьогодні в Івано-Франківську. Під час представлення нового голови ОДА Дениса Шмигаля активу області Президент помітив в залі нардепа попереднього і наступного скликань Андрія Іванчука.

«Ви стали депутатом, я чув. У вас є 175 мільйонів?», — звернувся до Іванчука Президент України, дізнавшись, що на ремонт дороги до Космача потрібна саме така сума.

Після того, як Іванчук не дав прямої відповіді, Зеленський сказав, що і він, і Іванчук знає людей, у яких такі гроші є. Врешті, поступившись аргументам Президента, нардеп-мажоритарник пообіцяв, що знайде гроші.

Президент застеріг, що обманути його не вдасться, бо якщо це станеться, то він дасть номер телефона Іванчука мешканцям Космача, які прийдуть із запитаннями про відсутність дороги до Іванчука.

«Питання вирішили», — резюмував Володимир Зеленський розмову про пошук 175 млн грн, яка тривала менше трьох хвилин.

Всі подробиці — у відео 112 Україна

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook