«Труднощі» монтажу? ВВС поширила несподівану заяву Курта Волкера (Відео)

ф1Курт Волкер в інтерв’ю BBC під час поїздки на Донбас заявив, що Україна не поверне окуповані РФ території, бо Росія «надто сильна».

Про це спецпредставник Держдепу США заявив в контексті повідомлення про надання Україні США летальної зброї.

Її Курт Волкер назвав засобом стримування для Росії від подальшого наступу.

Відеоматеріал, змонтований ВВС таким чином, що у титрах перекладу слів Волкера прямо йдеться, що Україна не зможе відвоювати в РФ окуповані території. Контекст про те, що це поки що, у відео не проглядається. Так само у відео нема жодного слова про те, що окуповані РФ українські території мають знову стити українськими. «Труднощі» монтажу?

«Звичайно, українці не зможуть повернути територію, вже захоплену Росією. Росія занадто сильна. Але ціна подальшого наступу для Росії вже зросла, і зростатиме ще більше. І якщо це так, то ті, хто сидить у Москві, повинні поставити собі запитання: а що ми від цього отримуємо?», — написано в титрах перекладу слів Волкера.

Читайте також: «Це має бути успішна частина України», — Волкер пояснив, як звільнити Донбас. Повна версія брифінгу (Відео)

Раніше в своїх заявах під час візиту на Донбас 15 травня Курт Волкер заявляв протилежне: Донбас має бути повернутий Україні.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook