Втручання РФ у президентські вибори США точно були — ЗМІ оприлюднили секретну доповідь

Illustration: Judy GreenМінімум на одного постачальника програмного забезпечення для президентських виборів у США російська розвідка вчинила спрямовану кібератаку.

Про це йдеться в секретній доповіді Агентства національної безпеки про російське втручання у вибори президента США 2016 року. Цюдоповідь, передану анонімно, опубліковало американське видання The Intercept.

У доповіді, що являє собою аналіз багатомісячних кібератак російської розвідки на елементи американської виборчої інфраструктури, вказується, що російські хакери, ймовірно, змогли проникнути глибше в систему голосування в США, ніж вважалося раніше.

«Виконавці російського генштабу ГРУ… здійснили кібершпигунські операції щодо названої американської компанії в серпні 2016 року, очевидно, для отримання інформації стосовно пов’язаного з виборами програмного забезпечення і обладнання… Виконавці, схоже, використали цю інформацію для розсилки фішингових листів на тему реєстрації виборців у місцеві урядові організації», — йдеться у документі.

У доповіді зазначено, що хакери відправляли більше сотні фішингових листів посадовцям США в листопаді минулого року з метою отримання їх особистої інформації.

ф1

Влада США вже відреагувала на злив у ЗМІ секретної інформації — арештувала 25-річну Ріеліті Чі Віннер, яка є співробітницею компанії Pluribus International Corporation, що виконує контракти для Пентагону і розвідувальних служб США.

Відзначається, що їй пред’явлені звинувачення в передачі засекречених документів в ЗМІ. За словами джерела телеканалу, Віннер відправила електронною поштою порталу The Intercept секретну доповідь Агентства національної безпеки, в якому йшлося про нібито хакерські атаки російської військової розвідки на розробника програмного забезпечення, використовуваного в США при проведенні виборів.

Уточнюється, що 25-річна американка була прийнята на роботу в лютому цього року і відразу ж отримала допуск до інформації з грифом «цілком таємно».

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook