Втрати Росії на Донбасі перевищили втрати в Афганській війні

Олег Ярчук підсумував втрати Міноборони та МВС РФ за півроку неоголошеної війни в Україні

Олег Ярчук підсумував втрати Міноборони та МВС РФ за півроку неоголошеної війни в Україні

Станом на 13 лютого кількість загиблих солдатів та офіцерів Міноборони та МВС РФ перевищила 7 000 осіб, а з пропалими без вісті – більше 10 000. Таким чином за півроку боїв в Україні Росія втратила більше, ніж за 10 років в Афганістані.

Такі дані наводить блогер Олег Ярчук з посиланням на радіоперехоплення ворога починаючи з серпня 2014 року.

7016 – вбитих (не рахуючи тих що померли в госпіталях), 5203 поранених, 3235 – пропалих без вісті. Вирішальний «скачок» в цій сумній статистиці відбувся вчора, 13 лютого. Коли одразу 160 солдат і офіцерів поповнили списки загиблих під Дебальцевим.

Тепер нагадаємо про втрати СРСР в Афганістані. Згідно статистики з 1979 по 1989 роки в Афганістані загинуло 13 833 військовослужбовця. З них 6888 росіян, 2378 українців, 1066 узбеків, 613 – білорусів. Як і тепер ця статистика не включає тих поранених чи хворих, хто помер після відправки з військових частин. Наразі у нас немає адрес прописки військовослужбовців СРСР, що повернулися до дому вантажем-200.

Однак є дані про національну приналежність інтернаціоналістів. Якщо виходити з того, що Російська Радянська Федеративна Соціалістична Республіка мала приблизно таке населення, скільки було в СРСР етнічних росіян, то втрати РФ на Донбасі вже перевищили втрати РРФСР в Афганістані.

При цьому варто наголосити, що втрати наведені в радіоперехопленнях не включають тисяч росіян, котрі поїхав рятувати «Русский мир» найманцями та добровольцями. За неофіційними даними, бо офіційні приховуються навіть по військовослужбовцям, таких на порядок більше. Скільки громадян РФ дійсно загинуло на Донбасі мабуть не вдасться вже з’ясувати ніколи.

Далеко не всі мали щастя з пошаною бути похороненими на Батьківщині, чи взагалі мати людську могилу. Розкидані та пошматовані по полях, закидані в шахтах, копанках, в водоймах.

Нарешті спалені в горезвісних мобільних крематоріях МНС Росії. Таких встановити вже майже не можливо…

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook