Вступна кампанія: частині абітурієнтів Міносвіти дозволило подавати документи не через електронну систему

ф1Тим абітурієнтам, яким на сайті Міносвіти так і н евдалось створити персональний кабінет, документи до приймальних комісій вишів можна побати в паперовому вигляді.

Як  повідомляє міністерство, такий виняток зробили для тих, хто так і не зумів увійти в електронну систему.

«З 15 липня 2017 року абітурієнти можуть подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії ВНЗ буде перевірена неможливість створення електронного кабінету. За результатами робочого дня приймальна комісія вишу має надсилати до ДП «Інфоресурс» таблицю встановленого зразка з даними вступників», — йдеться у повідомленні відомства.

У Міноссвіти зазначили, що таке рішення ухвалили, аби всі вступники встигли подати заяви, зокрема ті, хто вже зараз має проходити творчі конкурси. У деяких абітурієнтів не виходить зареєструвати нове програмне забезпечення через впровадження нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників.

У Міносвіти підкреслюють, що паперові заяви зможуть подати лише ті, хто не зміг створити елекронний кабінет через певні неспівпадіння в системі, а якщо кабінет створено, але заяву подати не виходить, треба звертатися до сервісу підтримки з питань реєстрації (044) 239-86-18, (095) 281-13-54, (067) 551-24-74, (093) 342-38-63.

Також онлайн-консультацію з проблемних питань можна отримати, надіславши повідомлення на адреси: ez@inforesurs.gov.ua та/або vstup_2017@mon.gov.ua.

«За інформацією ДП «Інфоресурс», наразі в системі ЄДЕБО уже створено 137 тис. 748 електронних кабінетів вступників. Зареєстровано 563 тис. 463 заяви вступників про допуск до участі в конкурсі, з яких в електронній формі подано 348 тис. 819 заяв», — говориться у повідомленні Міносвіти.

Читайте також: Вступна кампанія в Україні стартувала написом «Сервер перевантажено» (Відео)

Нагадаємо, що в перші дні вступної кампанії сервери сайту для вступу в Україні були майже постійно перевантажені. Абітурієнтам доводиться робити численні спроби зайти на сайт вночі.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook