Всі складники відчизняні: військовий експерт розповів про «родзинки» нової української ракети

Україна провела випробування нового ракетного комплексу на базі реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) «Смерч».

Про це повідомив військовий експерт і директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець, передає УНІАН.

«Робоча назва комплексу «Вільха». Пуски відбулися на полігоні під Одесою – в місці, де такі випробування проводилися вперше. При цьому в зоні пуску було закрито повітряний простір і морська акваторія, розгорнуті засоби контролю та телеметрії», — написав він.

Читайте також: Опубліковане фото секретного запуску — Україна успішно провела випробувальний пуск ракети нового зразка (Фото)

За даними Згурця, цей комплекс може розглядатися як заміну оперативно-тактичному ракетному комплексу «Точка» з поліпшеними на порядок показниками точності влучання, ніж у «Точки».

«Всі складники для виробництва «Вільхи» – вітчизняні, включаючи нову систему управління, нове ракетне паливо, нову бойову частину. Одна з «родзинок» — система управління ракетою. Вона передбачає корекцію польоту ракети за рахунок імпульсних двигунів», — додав він.

За інформацією експерта, в кооперацію зі створення і виробництва нового комплексу і ракети включені провідні підприємства ОПК України за інтегруючої ролі київського конструкторського бюро «Луч».

 

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook