Всі подробиці королівського весілля у Великобританії: у монаршій родині канони змінено (Відео)

ф1Весілля принца Гаррі і Меган Маркл 19 травня показало, що монарша родина готова змінюватись, щоб іти в ногу зі своїми підданими і з часом.

Так, раніше годі було б і уявити, щоб принц, шостий у черзі на престол, одружився б не з особую голубої крові, та ще й розлученою. Принц Гаррі взяв за дружину іноземку — американку з афроамериканською кров’ю, старшу за себе та ще й розлучену. До того ж — акторку.

Королева Єлизавета ІІ дала дозвіл на цей шлюб попри те, що весіллю передували цілий ряд скандалів, пов’язаних із невісткою та її родиною: зведені брат та сестра Меган Маркл після її заручин вилили чимало бруду на Меган у ток-шоу, а батька впіймали на бажанні заробити на майбутньому шлюбі доньки з осробою королівської крові.

Однак і за таких обставин цей шлюб таки став можливий.

Більше того: весілля відзначилось цілим рядом нововведень. Так, Меган Марк перед вінченням у храмі половину шляху до вівтаря пройшла сама — такого раніше й бути не могло.

Тепер Меган Маркл Її Королевськаго Високість герцогиня Сассекська.

Читайте також: Весілля принца Гаррі і Меган Маркл. Повна версія церемонії (Відео)

Тим часом, за підразунками британської преси, весілля принца та американської актири, витрати на які були значними, окупилися з значним прибутком для Великобританії.

Всі подробиці і неймровірні нюанси весілля — у випуску ТСН за 19 травня із Великобританії, який майже весь присвячений королівському весіллю.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook