Стала відома причина відсутності мобільного зв’язку на окупованих «ЛНР» територіях

ф2Причиною сьогоднішнього зникнення мобільного зв’язку на територіях Донбасу, підконтрольних «ЛНР», став перебитий кабель. Мобільний зв’язок українського оператора на окупованих «ЛНР» територіях знову з’явиться, схоже, не скоро.

Про це повідомляє абонентам сервісна служба українського мобільного оператора Vodafone. Там кажуть, що масштабів поломки не знають, оскільки кабель пошкоджений на окупованій території, тому і не беруться інформувати, коли мобільний зв’язок з’явиться знову.

Читайте також: Зв’язок Vodafone може повернутись на окупований Донбас

Сьогодні вранці на окупованій «ЛНР» території повністю зник телефонний зв’язок.

Як повідомили в мережі тамтешні мешканці, не працює ані український мобільний оператор Vodafone, ані створений бойовиками «Лугаком».

Мешканці окупованого Донбасу припускали, що зв’язок глушать бойовики «ЛНР» через військові навчання, та виявилось, що ситуація гірша.

На запит одного з користувачів сервісна служба оператора мобільного зв’язку Vodafone повідомила, що 22 лютого стався обрив оптоволоконного кабелю на території, непідконтрольній Україні.

Читайте також: На частині окупованого Донбасу знову з’явився мобільний зв’язок

Що саме і де саме сталось, український оператор не знає, бо не має доступу до цього місця на підконтрольній окупантам території.

«Уточнити, коли буде відновлений зв’язок чи буде відновлений взагалі, не можемо. Нічого абонентам не обіцяємо», — повідомили службі підтримки Vodafone.

Читайте також: Сума фантастична: стало відомо, на скільки бойовики «ДНР» збагатились, відімкнувши український Vodafone

Нагадаємо, що 11 січня сигнал Vodafone зник на всьому окупованому Донбасі.

Виявилось, що був перебитий кабель у «сірій зоні». Після надання бойовики гарантій безпеки українські фахівці порив ліквідували і в же 19 січня на оккупвоаних «ЛНР» територіях мобільний зв’язок Vodafone запрацював знову.

В самопроголошеній «ДНР» український мобільний оператор через дії окупантів досі не поновив роботи.

Читайте також: У мережі підказали, як зловити сигнал українського мобільного оператора на окупованих «ДНР» територіях (Фото)

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook