ВР має ухвалити новий закон про захист від переслідувань — Кличко

indexВерховна Рада цього тижня повинна прийняти рішення, які знизять градус конфлікту і вестимуть до його розв’язання, зокрема, ухвалити новий закон про захист від переслідувань і ухвалити механізм негайного повернення до Конституції 2004 року. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко під час засідання погоджувальної ради керівників парламентських фракцій і комітетів, — передає прес-служба партії.

“Ми повинні дати собі звіт: закон про заручників, який чомусь називаються законом про амністію, не діє і діяти не буде. Тим більше, що є численні фото факти кнопкодавства при ухваленні цього закону. Тому ми повинні ухвалити новий закон про захист від переслідувань – без будь-яких умов. Проект такого закону вже зареєстрований депутатами нашої фракції”, — наголосив Віталій Кличко.

Він також відзначив, що парламент повинен виправити несправедливість щодо людей – і змінити систему влади. “Всі вже переконалися, що концентрація влади в одних руках небезпечна. Тому не стоїть питання, чи повертатися до Конституції 2004 року. Не стоїть питання, коли. Негайно! Стоїть лише питання – як. І ми маємо прийняти таке рішення. Тоді фракції і депутати справді стануть суб’єктом прийняття рішень. І можна буде говорити про уряд, який матиме довіру і підтримку парламенту”, — зазначив Кличко.

Лідер “УДАРу” також наголосив на необхідності проведення виборів у Києві, у п’яти обласних центрах і у низці райцентрів. А також, на необхідності ухвалення законів, “які знизять бажання міліції бити людей. Наприклад, щодо маркування міліцейських обладунків”.

Він також відзначив, що Генпрокурор повинен прозвітувати, чому досі не названі винні у вбивствах і в побитті людей. І як відбувається розслідування.

“Якщо треба, давайте оголосимо усі тижні пленарними – і будемо працювати в цьому режимі, доки не будуть прийняті усі необхідні рішення”, — сказав Кличко.

Після цього лідер “УДАРу” запропонував не втрачати часу і зібратися головам фракцій у спікера, щоб почати обговорювати втілення термінових для розв’язання кризи питань.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook