«Вперше в історії незалежної України», — Зеленський звернувся до українців з несподіваного приводу (Відео)

Фото - сайт Президента України

Фото — сайт Президента України

Президент України повідомив, що сьогодні особисто братиме участь у засіданні Конституційного суду України, який розглядатиме подання на оскарження Указу Глави держави про достроковий розпуск Верховної ради.

Про це Володимир Зеленський заявив у своєму відеозверненні, опублікованому у Фейсбук 10 червня.

«Це буде вперше за 28 років історії незалежної України, коли президент прийде на засідання Конституційного суду», – заявив Зеленський.

У відеозверненні він підкреслив, що на судове засідання його запросили і він як Глава держави прийде до суду, а не навпаки, «коли хазяїн викликає… своїх суддів до себе в кабінет».

Президент України наголосив, що в юридичному аспекті правильності свого рішення щодо дострокового розпуску Ради він упевнений.

«Воля народу, я завжди її буду захищати», – запевнив Зеленський у своєму відеозверненні до українців.

Читайте також: Перша офіційна промова Президента Володимира Зеленського до українського народу: «Українець — це в серці» (Текст, Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», про те, що достроково припиняє повноваження українського парламенту Володимир Зеленський заявив у своїй інавгураційній промові 20 травня після офіційного вступу на посаду  Президента України.

Читайте також: Перший тиждень нового Президента України на посаді: радикальні рішення про «перезавантаження» всієї влади (Відео)

22 травня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ, яким достроково припинив повноваження Ради цього скликання і призначив позачергові вибори Верховної ради на 21 липня.

24 травня в Україні стартувала парламентська виборча кампанія.

Читайте також: Cтартували дочасні парламентські вибори – партії починають висувати кандидатів

24-го ж травня група депутатів «Народного фронту» на чолі з заступником голови фракції Андрієм Тетеруком внесла до Конституційного суду подання щодо конституційності Указу Президента про позачергові вибори до Верховної ради.

Читайте також: Верховний суд пояснив, чому не може прийняти рішення про скасування Указу Зеленського щодо розпуску Ради

До Верховного суду було подано принаймні три позовні заяви про визнання Указу про дострокове припинення повноважень Ради незаконним, однак Верховний суд розглядати їх відмовився, заявивши, що це компетенція Конституційного суду.

Розгляд цієї справи у КСУ має початись сьогодні о 10 годині.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook