Вперше в історії космічний зонд спробує наздогнати комету (Відео)

85944118Космічний зонд «Розетта» має допомогти з’ясувати, з чого складаються комети і чи не вони принесли на Землю життя, інформує Еuronews.

Ця місія космічного зонду потенційно може відкрити нову сторінку в історії галузі. Уперше буде зроблено спробу наздогнати комету, після чого супутник має впродовж року супроводжувати її, а далі буде перша спроба посадити на кометі космічний апарат.

Раніше земляни вже роздивлялися комети зблизька, робили фотографії, але безпосередньо на їх поверхні ще не були, не відбирали зразків матеріалів і не досліджували, з чого, власне, складаються комети.

Це важливо, адже комети можуть містити воду, яка колись давно якимось чином з‘явилася на Землі. Хто зна, можливо, нашу воду принесли саме комети. І не лише воду, але й деякі інші ключові для життя елементи.

Якщо пошуки цих елементів, які триватимуть впродовж найближчих кількох років, увінчаються успіхом, це буде справді важливим досягненням.

Читайте також. ЄКА “будить” зонд, який має дізнатися таємницю Сонячної системи (Відео)

«Розетта» вже на певному “горизонті”, якщо говорити про її відстань від Землі. Наразі це справді межа для того, щоб сонячні панелі зонду могли заряджатися.

Так близько до комет ми ще не підбиралися. Тож, якщо це вдасться зробити, — а це, за розрахунками, має статися у серпні — далі це буде справжній науковий прорив.”

Відео — Еuronews

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook