Вояки просять про допомогу – потрібні бронежилети, тепловізор, дизельний генератор, біноклі (Фото)

P5220019-nДо громади Тернополя особисто звернулися керівники військових формувань області. Вони розповіли про потреби вояків і попросили допомоги.

Читайте також. Тернополяни розпочали масштабну компанію допомоги військовим (Фото, Відео)

Командир батальйону територіальної оборони Тернопільщини Ігор Ларін сказав, що готує своїх солдатів до виконання мобільних завдань без тилового забезпечення. Тому ці військові можуть обійтися без особливих побутових умов. Сьогодні, насамперед, солдати потребують бронежилетів класу захисту 4-4+.

До речі, йшлося про це нещодавно на спеціальній нараді в приміщенні ОДА. Фото та інформацію з того зібрання надали «7 Днів-Україна» активісти ГО «Наш дім Тернопіль».

– Нам говорять люди: «Чому ми вам помагаємо, даємо гроші, а ви їх не витрачаєте?». Саме тому і не витрачаємо, бо найбільше потребуємо бронежилетів і чекаємо на можливість їх купити, — каже Ігор Ларін. — Якщо мова йде за продукти, то це мають бути тільки — довготривалого зберігання, щоб 10-14 днів можна було тримати на складі у полі, навіть при літній температурі. Кріплення, оптика, приціли – це надто дороге обладнання і за своїм призначенням ми його не потребуємо. А от пристрої нічного бачення нам таки необхідні.

Читайте також. Усе про гроші Майдану у Тернополі: звіту активістів не повірили – проведуть аудит (Фото, Відео)

Не обійдуться без пристроїв нічного бачення і вояки спеціального батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль». Його 60 бійців мали виїхати на Схід ще 19 червня, однак через брак бронежилетів їхню ротацію відклали на вихідні. Заступник командира батальйону «Тернопіль» Микола Сивирин пояснив, що військові нестимуть службу на блокпостах, тому в них є особливі потреби.

– Нам потрібні дизельні генератори, електротехнічне обладнання, щоб освітлювати блокпост, для роботи на варті необхідні тепловізори, біноклі, радіостанції, а також наплічники – на 50 л і більше. Як і усім, нам теж потрібні бронежилети 4-4+, — каже пан Сивирин.

Читайте також. Віктор Семчук з Теребовлянщини загинув у бою під Ямполем (Відео)

Такі ж потреби, як виявилося, — у добровольців тернопільської військової частини Національної гвардії, створеної на базі підрозділу Внутрішніх Військ. Саме для того, аби надати адресну та перш за все необхідну допомогу, у Тернополі створили Штаб національної оборони. Прохання про допомогу активісти розмістять на біг-бордах і сіті-лайтах Тернополя.

Довідково. Громадські діячі збиратимуть кошти для вояків на Театральному майдані, у днями встановленому наметі. Усі небайдужі також можуть надіслати гроші за перерахунком:  Отримувач: ТООТ Червоний Хрест України, Код отримувача: 02940339, Розрахунковий рахунок: 26004700240920, Банк отримувача: ПАТ КБ «Правекс-Банк» у м. Києві, МФО 380838, Призначення платежу: «Фонд підтримки українського війська та сприяння обороноздатності України».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook