Ворожа ДРГ «нарвалась» на українську розвідгрупу: стало відомо, як бійці ЗСУ взяли в полон бойовика і викрили його брехню (Відео)

ф1Бойовик, який потрапив у полон українських військових на передовій Донбасу, спершу заявляв, що він просто працював на кухні, та виявилось, що на його руках багато крові українських військових.

Бійці ЗСУ, які 17 лютого взяли в полон бойовика «ЛНР», кажуть, що пішли в розвідку і несподівано помітили ворожу диверсійну групу, що підбиралась до українських позицій — фактично ворожа ДРГ «нарвалась» на українську розвідгрупу. Поки ворог не помітив їх, бійці ЗСУ вирішили ліквідувати бойовиків. В ході бою чотирьох російських окупантів наші військові ліквідували, а п’ятого учасника ДРГ взяли в полон.

Читайте також: Бійці ЗСУ відбили атаку ворога на Донбасі і взяли полоненого

Полонений бойовик виявився 54-річним мешканцем Донбасу. Спершу почав розповідати, що, мовляв, просто працював на кухні у бойовиків, до яких пішов через безгрошів’я.

Читайте також: «Думали, двохсотий», — бійці ЗСУ розповіли, як з боєм взяли в полон бойовика «ДНР» (Відео)

Однак українські військові і спецслужби знайшли в мережі відео, на якому командири «армії ЛНР» нагороджують цього бойовика за участьу боях.

Відтак очевидно, що на руках цього бойовика багато крові українських військових. Із ним тепер розбираються українські спецслужби.

Всі подробиці — у сюжеті 5 каналу.


 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook