«Вони закінчуються», — ветеран АТО сказав, яку групу бойовиків уже практично знищили на Донбасі (Відео)

Мартін Брест. Фото - Фейсбук

Мартін Брест. Фото — Фейсбук

Мешкацнів окупованого Донбасу, які з приходом «руской вєсни», взявши зброю в руки, відчули себе «владою», уже практично не залишилось в рядах бойовиків «ДНР» і «ЛНР», бо саме їх російські куратори посилали в окопи як «гарматне м’ясо».

Про це сказав в ефірі «5 каналу» уродженець нині окупованої Горлівки ветеран АТО Мартін Брест (сержант 41-го мотопіхотного батальйону, та 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ), який нині працює патрульним поліцейським у Києві.

За словами Мартіна Бреста, більшість із тих його колишніх земляків із Горлівки, які пішли в бойовики, зробили це, бо їх життя не склалось і воювати вони пішли за більшовицьким принципом «хто був ніким, той стане всім».

«А до тих прийшов, він наче при ділі, в нього автомат, він наче вже як людина, як наче вже поважна особа, з ним говорять, він почав нарешті на 45-му році свого життя щось означати… До мого щастя, більшість таких пропащих людей, як «от я тепер влада», ми підвибили вже», — констатував Мартін Брест.

За його словами, сталося це тому, що саме таких людей без місця у житті російські командири і посилають в окопи на убій першими.

«А так як війна триває, і ти дивишся, яка кількість людей гине там і яка гине тут, то розумієш, що в принципі ми їх підвибиваємо, підвибиваємо, підвибиваємо…» — констатував Мартін Брест.

Читайте також: «Доставка відмінна», — Мартін Брест описав «майже реальний» спосіб ліквідації терориста «Гіві»

Так само зовсім зменшилась на Донбасі і кількість російських найманців, які раніше приїздили туди вбивати українців виключно за гроші, каже ветеран АТО.

«Ті добровольці, хто поїхали за грошима, щоб кредит віддати десь у себе в Тулі за ВАЗ-2107, вони підзакінчились уже, і там же проблема — їх же назад не сильно хочуть пускати. Тому вони підзакінчуються», — констатував Мартін Брест.

Читайте також: «Жалілка лежить у воронці від «Града», — ветеран АТО з Горлівки Мартін Брест пояснив, чому йому важко співчувати горю Росії

Говорив в інтерв’ю Мартін Брест і про те, чи готовий був би жити в звільненій Горлівці по сусідству з колишнім бойовиком, який воював проти нього як бійця ЗСУ, про те, чому у Мартіна Бреста саме такий позивний, про те, що таке справжня війна і про чимало іншого.

Про все це — у повіній версії інтервю в програмі «За Чай.com» на 5 каналі.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook