Вони торгують не цукерками: журналісти програми «Схеми» знайшли бізнес Володимира Зеленського в Росії (Відео)

1Поки Володимир Зеленський з’являвся перед глядачали «Кварталу 95″ й рештою громадян, які час від часу бачили його на екранах телебачення чи сцені, доти його персона як підприємця практично нікого не цікавила. Є актор, який талановито грає безліч кумедних ролей, зокрема й президента, не гріх визнати його талант і поплескати в долоні.

Щоправда після того, як цей талант перед публікою в Прибалтиці, де переважна кількість – росіяни, порівняв Україну з жінкою легкої поведінки, яка готова на все в Європі заради грошей, немало українців перестали його сприймати. Точніше, почали сприймати як людину без принципів, яка прогнеться перед ким завгодно заради грошей.

Ситуація кардинально змінилася після того, як Володимир Зеленський заявив, що хоче йти в президенти України. І це – не жарт «Кварталу 95″. Адже президент це – головнокомандувач армії,  голова РНБУ, людина, яка, зокрема, налагоджує зв’язки з керівниками інших країн, шукаючи підтримки, вигідних для своєї країни угод, навіть фінансових.

Виходить, що Зеленський пропонує себе як того, хто керує тією самою, за його визначенням, жінкою антисоціальної поведінки – Україною? Як його тоді можна назвати? Сутенером? Це –грубе порівняння. Але як може людина, яка зеленого поняття не має ані в політиці, ані в зовнішньополітичних тенденціях, міждержавних стосунках, яка читає завчені, написані іншими людьми, тексти й «стібеться» над тим, з чого, якщо ти – справжній патріот своєї держави, не можна насміхатися, а до того ж обманює в ключових питаннях, очолити цю державу?

Відео ТСН.

Зі сцени Зеленський не раз нагадував про липецьку фабрику Президента. Такий «чесний», такий викривальний гумор подобається глядачам, бо ж багато з них відчуває і себе в цей момент причетним до «викриття» олігарха, який хоче приховати фабрику в Росії. Не важливо, що вона вже давно не працює, що Президент віддав управління своїм бізнесом іноземній компанії, яка може продавати цукерки фабрики «Рошен» навіть у Росії, бо це її право – отримувати прибутки там, де може.

Для коміка Зеленського важливо сподобатися, догодити своїм роботодавцям і спонсорам. Зокрема олігарху Ігорю Коломойському, фактичному власникові телеканалу 1+1, колишньому власникові «ПриватБанку», який очевидно не проти повернути цей банк назад у приватну власність із державної, можливо, за допомогою Володимира Зеленського чи Юлії Тимошенко, яку також не обходить увагою.

Сприймати Зеленського як безтурботного, чесного президента Білобородька із фільму «Слуга народу», як завзятого викривальника «нечесних» олігархів, означає не знати, як насправді живе й чим дихає «викривальник». А живе він непогано, бо має величезні статки, гроші в офшорах і, як виявилося, бізнес у Росії — журналісти програми «Схеми», знайшли його там.

Відео на сайті Радіо Свобода.

На запитання журналістів щодо його російського бізнесу шоумен відповів не дипломатично, грубо. Від своїх фінансових стосунків з РФ віднєкувався.

Відео Радіо Свобода.

Згодом отямився, чи політтехнологи підказали й вибачився перед журналістами, але щодо бізнесу – знову обманув. Заявив, що ні він, ні студія «Квартал 95» не ведуть бізнес у Росії. А різко відповів пресі, бо, як сказав в Instagram, на нього «різко наскочили»: «Перше, хочу прокоментувати ситуацію з журналістами програми «Схеми». На мене різко вискочили — я різко відповів. Хлопці, наступного разу не ховайтеся, я відповім на всі ваші запитання. Прошу пробачення, на всяк випадок». «У нашої компанії справді багато різноманітних прав. Ми торгуємо з 21 країною за кордоном і всіма країнами СНД. Ми торгуємо інтелектуальними правами, це наші формати, наші ідеї, наші сценарії», — сказав Зеленський. «Гроші від цього надходять на різні західні компанії, але потім повертаються в Україну і витрачаються в Україні», — додав він.

Тим часом журналісти Bihus.Info помітили, що автівка, яка супроводжувала Зеленського на відео «Схем» — це мікроавтобус, що зареєстрований на компанію з групи «Приват» Ігоря Коломойського.

Відео Радіо Свобода.

Головред «Схем» Наталя Седлецька написала на сайті «Схем»:«Зеленський в інтерв’ю УП не лише зрештою підтвердив дані з нашого розслідування, але і визнав, що його кінокомпанія подавалась на конкурс російського Мінкульту на фінансування своєї кінострічки з бюджету РФ. Це було в 2017 році. Таким чином він сам спростував тезу про те, що його продакшн там фільмів після 2014-го більше не знімає, а тільки збирає роялті за попередні роки».

Пізніше на сайті Радіо Свобода  повідомили, що Володимир Зеленський підтвердив, що він через кіпрську фірму володіє разом з бізнес-партнерами трьома російськими кінокомпаніями, одна з яких навіть перемогла в конкурсі на отримання коштів від мінкульту Росії – про цей російський бізнес шоумена журналісти «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший») розповіли в розслідуванні «Зелена родина ру».

Тіна  ВЛАД.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook