«Вони почали цю політичну бузу, але процес вийшов з-під контролю», — Тука назвав винних в окупації Донбасу (Відео)

тука у вишиванці голубій - дуже крупноСказати, коли закінчиться війна на Донбасі і окуповані території повернуться до складу України, Георгій Тука не береться, бо ситуація дуже непередбачувана насамперед через дії Путіна. Однак Тука назвав імена українських посадовців, політиків та олігархів, які почали розхитувати Донбас.

За його твердженням, ситуація під на Луганщині і Донеччині розвивалась за різними сценаріями:

- Починалося все це, з моєї точки зору, далеко не тільки з позиції Ахметова. Розвивалося це за різними сценаріями на Донеччині та Луганщині. Мені здається, що ті люди, які асоціювали себе з «недобитками» Януковича, маючи реальний вплив, хотіли продемонструвати новій владі, яка прийшла на хвилі Майдану, що з ними треба рахуватися. Вони почали ось цю політичну бузу на Південному Сході для того, щоб лише продемонструвати свою значимість. Але процес вийшов з-під контролю. Якщо говорити відверто: Єфремов — мерзота і нікчемність, яка заслуговує довічного ув’язнення. Це моя суб’єктивна точка зору. І не тільки він один. Там досить у ВР попрацювати. Але я не вірю, що останні рік-півтора він реально міг вплинути на ситуацію. Я не знайомий з Ахметовим особисто і далеко не його прихильник, але я також не прихильник його демонізації. Хоча б тому, що у мене немає об’єктивних, чітких даних для того, щоб про це говорити. Але я є категоричним прихильником не деолігархізації (з моєї точки зору цей термін зараз затасканий до неподобства), а я є принциповим прихильником демонополізації, у чиїх би руках не перебували монополії. Ми не можемо собі як держава дозволити, щоб 30% території, з точки зору енергозабезпечення, контролювала одна людина. Ми не можемо собі дозволити, щоб два брати, фактично, контролювали опосередковано стан рухомого складу цілої залізниці. Багато речей я став дізнаватися під час засідання енергетичного штабу.

Про це, а також чимало іншого заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука сказав в інтерв’ю на каналі 112 Україна.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook