Волонтери з Прикарпаття щодня безкоштовно підвозять медиків на роботу власним транспортом (Відео)

фото: Суспільне.Карпати

фото: Суспільне.Карпати

Із запровадженням карантину в Україні постало чимало проблем. Зокрема через те, що обмежено рух громадським транспортом. Але, якщо пересічні громадяни можуть і не відчути таких проблем, бо мають можливість працювати вдома дистанційно, то такого не скажеш про медиків. Їхньої допомоги щодня чекають сотні пацієнтів. І саме для них цими днями виникає найбільше труднощів.

На Прикарпатті вихід із такої ситуації знайшли волонтери. Вони створили групу «Добровольці» і безкоштовно возять медпрацівників на роботу,

Про це кореспондентам Суспільного розповіла старша медсестра відділення новонароджених № 2 обласного перинатального центру Мирослава Яковець, яка на роботу дістається з Тлумача. Раніше її возив чоловік. Зараз жінка користується послугами волонтерів. Адміністрація закладу не допомагає.

«Колега також їздить з того напрямку, що я, і запропонувала, щоб ми долучилися до цієї групи, щоб було легше добиратися. Ще тиждень тому я думала іти у відпустку, бо самотужки добиралася на роботу, а зарплати, ви знаєте, мізерні. Я щодня працюю, бо у мене адміністративна більше робота, решта людей – по добах. Зараз всіх перевели по добах», – розповідає Мирослава Яковець.

Віталій Семенів підвозить медиків на роботу з початку карантину. Шукає пасажирів через групу в телеграмі. Їздить переважно по селах. За день підвозить на роботу близько 20 медпрацівників. Після кожної поїздки дезінфікує салон машини та дверні ручки.

Подробиці — у репортажі журналістів Суспільне Карпати:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook