Волонтери із західних регіонів України передали подарунки бійцям на передову

фото: Операція об'єднаних сил

фото: Операція об’єднаних сил

Офіцери групи Цивільно-військове співробітництво — CIMIC, якою командує полковник Юрій Верановський, передали бійцям, котрі стоять на передових лініях нашої оборони, подарунки від волонтерів із західних регіонів України.

Про це йдеться на сторінці Фейсбук Генерального штабу ЗСУ.

- Ми дуже вдячні «Волонтерському центру АТО» міста Новояворівськ, що на Львівщині, за постійну співпрацю з нами, – розповіла офіцер групи ЦВС молодший лейтенант Юлія Гамма. – Це потужна волонтерська організація, яка допомагає не лише військовослужбовцям, але й часто-густо і звичайним громадянам, які за примхою долі опинились жити на лінії вогню.

Цього разу бійці отримали теплі в’язані шапки білого та чорного кольору, які заховають наших солдатів від ворожого ока. Також в посилці були медикаменти від простуди, трав’яні чаї та різноманітні смаколики. А оселі бійців, їхні бліндажі та опорні пункти прикрасять листи та малюнки дітей з середніх шкіл Рівненщини.

- Останнім часом забезпечення військовослужбовців на дуже високому рівні, – розповів один з бійців. – Це не порівняти з 2014 роком. Зараз в нас є практично все. Однак нам приємно отримувати подарунки з тилу, адже це означає, що про нас піклуються, нам допомагають і нами пишаються звичайні українці. Це надихає бути кращим тут.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook