«Це має бути успішна частина України», — Волкер пояснив, як звільнити Донбас. Повна версія брифінгу (Відео)

ф1Донбас має бути звільнений і, безумовно, має бути частиною України. Про це заявив Курт Волкер.

Спецпредставник Деждепу США Курт Волкер 15 травня побував на Донбасі. Там зустрівся з місцевими мешканцями та українськими військовими.

Читайте також: Курт Волкер на Донбасі уже зустрівся з командувачем ООС (Фото)

Після зустрічей Курт Волкер у Слов’янську дав брифінг.

У його ході заявив, що шлях звільнення Донбасу від російських окупантів відомий і давно вироблений в ході зустрічей у Мінську та в «нормандському форматі: спершу Росія виводить з Донбасу свої війська, припиняють своє існування самопроголошені «ДНР» і «ЛНР», потім міжнародні сили забезпечують моніторинг мирного врегулювання ситуації, а далі там відбуваються вибори за українським законодавством.

Однак втілення цього плану в життя залежить від Росії, яка досі вперто не припиняє конфлікт на Сході України. Волкер підкреслив, що ніякого громадянського конфлікту на Донбасі нема — це зовінішня військова агресія Росії.

Повернення Донбасу під контроль України, каже Курт Волкер, — це те, чого хочуть мешканці Донбасу, в тому числі і російськомовні.

Для відродження ж Донбасу є величезний потенціал і не тільки економічний. Це — тамтешні мешканці, стійкість яких не перестає вражати, сказав Курт Волкер.

«Це має бути успішна частина України», — сказав спецпредставник Держдепу США.

Повна версія брифінгу — 112 Україна

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook