Волкер пояснив, чи можливе введення миротворців ООН на Донбас без згоди Росії (Відео)

ф1Введення повноцінної миротворчої місії на Донбас, як і припинення там війни, можливе лише за умови, що на це погодиться Росія. Тому з РФ і ведуть постійні переговори світові лідери, включно з президентом США.

Про це заявив в інтерв’ю 112 Україна спецпредставник Держдепу США Курт Волкер.

«Саме тому ми з ними ведемо переговори, щоб досягнути домовленостей, щоб Росія на це погодилася. А тоді ми зможемо просуватися далі. Але без згоди Росії це неможливо», — сказав Курт Волкер, підкресливши, що РФ від вересня минулого року непохитна поки у своїй позиції.

Читайте також: Переговори Трампа і Путіна: що президенти США і РФ говорили про Україну. Повна версія брифінгу (Відео)

«Те, що нам потрібно, — це справжні миротворчі сили, які забезпечать безпеку на територіях, виведення важких озброєнь, контроль над українським кордоном, умови, за яких можуть відбутися місцеві вибори. Коли люди зможуть повернутися додому, коли  відбудеться відновлення нормального життя. Доки це не станеться, я не бачу, яким чином може відбутися якийсь подальший прогрес», — сказав про Донбас Волкер.

Читайте також: «Це сенсаційна подія», — Піонтковський пояснив, яке майбутнє чекає на Трампа після переговорів з Путіним

Він зазначив, що після перепризначення Владислава Суркова помічником Президента РФ із Сурковим ще не зустрічався, хоч завжди готовий до цього.

Читайте також: Трамп «дав задню» і зробив несподівану заяву про особисту відповідальність Путіна за втручання у вибори в США

Волкер каже, що Сполучені штати посилюватимуть переговорний процес з Кремлем щодо Донбасу.

«Я думаю, що Джон Болтон, секретар з нацбезпеки, буде залучений до цього. І зараз, можливо, Росія захоче здійснити більший прогрес, ніж то було раніше», — заявив спецпредставник Держдепу США.

Читайте також: Путіна у Вашингтоні вже не чекають. Поки що

Курт Волкер говорив також про підтримку Сполученими штатами Збройних сил України, про шпигунський компромат РФ щодо місії ОБСЄ на Донбасі, про переговори Трампа і Путіна.

Про усе це — у повній версії інтерв’ю на телеканалі 112 Україна.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook