Волейбольний турнір імені відомого льотчика-прикордонника пройшов в Одесі (Відео, фото)

фото: Державна прикордонна служба України

фото: Державна прикордонна служба України

В Одесі відбувся волейбольний турнір імені видатного льотчика-прикордонника Шаміля Гарєєва, інформує Фейсбук Державної прикордонної служби України.

Цей турнір започатковано 19 років тому в пам’ять видатного організатора, який вніс значний внесок у формування та розбудову авіації прикордонного відомства – полковника Шаміля Хасановича Гарєєва.

Організаторами та основними учасниками традиційно виступають прикордонники, але щороку участь у турнірі залюбки беруть й представники інших правоохоронних структур.

Три дні на волейбольному полі спортивного комплексу «Динамо» в Одесі тривали волейбольні баталії. Виборювати першість цього року зійшлися 6 команд, які представляли Державну прикордонну службу України, Службу безпеки України та Національну поліцію.

Цього року команда Одеського прикордонного загону поповнилася багатьма новими доволі юними гравцями. І хоча грали вони гарно та несамовито, все ж таки суперники у групі, команди СБУ та Одеської окремої авіаційної ескадрильї, виявилися більш зіграними та досвідченішими.

фото: Державна прикордонна служба України

фото: Державна прикордонна служба України

У порівнянні з минулим турніром значно покращила свою гру й команда Одеського загону морської охорони, проте жеребкування вивело їх на протистояння з представниками Національної поліції та Південного регіонального управління Держприкордонслужби, а це також дуже сильні та досвідчені гравці, які не дали морякам шансів на перемогу.

У грі за третє місце сили були майже рівними, проте гравці команди СБУ  переграли опонентів з команди Національної поліції. У фінал вийшли постійні суперники – команди Південного регіонального управління та Одеської окремої авіаційної ескадрильї. Майже щоразу ці дві команди виборють головний кубок цих змагань. Не став виключенням й нинішній турнір. Гравці команди Південного регіонального управління продемонстрували неабияке прагнення до перемоги, що було гучно підтримано глядачами на трибунах. Але фортуна цього разу обрала льотчиків, хоча й їхня спортивна підготовка відверто дивувала – грали як професіонали!

І за традицією ще один кубок вручили кращому гравцю турніру, яким було визнано капітана команди Південного регіонального управління Юрія Хлєбнікова. А пам’ятний приз глядацьких симпатій одноголосно присудили Ользі Шанайді, яка грала за команду СБУ.

Докладніше — у відео Державної прикордонної служби України:

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook