Волейбол: тернопільська «Галичанка» — третя у Кубку України

волейболТретє місце здобула тернопільська «Галичанка-ТНЕУ» у фіналі розіграшу Кубка України з волейболу серед жіночих команд.

Традиційний «фінал чотирьох» відбувався у Южному 23-24 грудня. І саме команда з Одеської області вдруге поспіль здобула Кубок України, повідомив сайт newsmonitor.com.ua. Найсильніший клуб України у фіналі обіграв «Сєвєродончанку» 3:0.

Нагадаємо, за головний трофей боролися чотири кращі команди України – «Хімік» з Южного, «Сєвєродончанка» з Сєвєродонецька, запорізька «Орбіта» і наша «Галичанка». За регламентом команди спершу зіграли півфінальні матчі. За підсумком цих поєдинків визначили фіналістів і дві команди, які боролися за третє місце.

Тернополянки у півфіналі зустрілися з южненським «Хіміком». Досвідчені суперниці без проблем виграли у трьох партіях – 3:0. В іншому півфіналі «Сєвєродончанка» теж впевнено обіграла «Орбіру». Тому «Галичанці» наступного дня довелося змагалася із запорізькими дівчатами за «бронзу». Наші дівчата спершу поступалися суперницям (1:2), але зуміли вирвати перемогу у п’ятій партії (3:2).

Окрім того, волейболістка «Галичанки» Вікторія Дельрос уже вдруге у своїй кар’єрі стала кращим «ліберо» «фіналу чотирьох» Кубка України.