«О четвертій ранку», — бійці про подробиці спецоперації звільнення Маріуполя від російських окупантів 13 червня 2014 року (Відео)

ф1Звільнення Маріуполя відбулося фактично бліцкригом — 13 червня 2014 року українські підрозділи МВС і ЗСУ за 4 години провели зачистку міста від окупантів.

Барикади, які російські сепаратисти звели у центрі Маріуполя, українські бійці, які звільняли окуповане місто 5 років тому, розгромили за допомогою двох мобільних вогневих точок, а потім бронетехніка і бійці кількох українських підрозділів зачистили місто від окупантів. У спецоперації брали участь 150 бійців спецбатальйону «Азов», 2 роти спецбатальйону «Дніпро», 2 роти Національної гвардії та спецпідрозділ МВС, а також бійці 72-ї бригади ЗСУ.

Опір бойовиків був зломлений дуже швидко, розповідають учасники звільненя Маріуполя.

Українські бійці, які брали участь у спецоперації 13 червня, пригадують, що в центр Маріуполя, який був захоплений сепаратистами, вони в’їхали на двох вантажівках.

Читайте також: Сили АТО взяли Маріуполь, спротив бойовиків подавлено — батальйон «Азов»

«О четвертій ранку ми заїхали в аеропорт, де був розгорнутий штаб, а потім висадились в центрі»,- каже боєць «Азова».

Читайте також: Силовики у Маріуполі взяли у полон 11 терористів та захопили вантаж зброї — МВС

В ході цієї спецоперації «Азов» не зазнав втрат, тоді як у бойовиків були вбиті, а багатьох сепаратистів українські бійці взяли тоді в полон.

Читайте також: Над міською радою Маріуполя — український прапор

Українські бійці зізнаються, що чекали тоді від ворога більшого спротиву, та цілий підрозділ бойовиків «Чечена», боячись штурму, напередодні втік із Маріуполя.

«Ми не знали на той момент, що основні їх сили втекли», — каже учасник звільнення Маріуполя з батальйону «Азов».

Читайте також: Як батальйон «Азов» зачищав Маріуполь від бойовиків (Відео)

Українські бійці змели вогневий опір бойовиків за допомогою двох мобільних вогневих точок: на базі КамАЗа був встановлений кулемет, а на ще одній вантажівці — зенітка, яка й розгромила барикади російськиїх окупантів, що не давали проходити українській бронетехніці.

Читайте також: Боєць АТО оприлюднила кадри звільнення Маріуполя, які раніше не публікувались (Відео)

Українські бійці про спецоперацію зі звільнення Маріуполя від російських окупантів у червні 2014 року докладно розповіли у сюжеті 5 каналу (у відео — з 57 секунди)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook