Власників нерозмитнених легківок чекають труднощі – законопроект

2Нині в Україні за офіційними даними налічується 425 тисяч авто з іноземною реєстрацією. Більше половини з них перебувають у країні незаконно. Активісти кажуть, що насправді таких легківок у три-чотири рази більше, повідомляє «Сьогодні».

Схоже, за власників автомашин з іноземною реєстрацією чекають труднощі, але спершу парламент дасть їм шанс розмитнити машини. Справа в тому, що у Верховній Раді вже підготували законопроект, який повинен перекрити більшу частину схем ввезення нерозмитнених авто. За основу парламентський комітет з податкової і митної політики взяв досвід сусідньої Молдови. Як відомо, ще два роки тому влада цієї країни зробила власникам «євроблях» заохочувальну пільгу – розмитнення відбувалося із 70-відсотковою знижкою, а після того поліції дали право зупиняти машини з єврономерами і перевіряти документи. За порушення термінів перебування машину евакуювали, а всі витрати оплачував власник авто.

Народні депутати поки що домовляються, на яких умовах давати «євробляхам» знижку. Штрафи «на після», або як їх назвали активісти, репресивні заходи, передбачені високі.

Як відомо, власники нерозмитнених автомашин не раз влаштовували акції протесту, вимагаючи від влади розв’язання проблем із реєстрацією.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook