Влада від імені Кличка закликає людей на страйк — УДАР

1Влада боїться страйку і розсилає фальшиві повідомлення від лідера партії УДАР Віталія Кличка Про це йдеться в повідомленні прес-служби політсили, оприлюдненій на сайті партії.

В УДАРі заявили, що деякі українські ЗМІ вже публікують фальшиві повідомлення нібито від імені Кличка. «Після того, як ми заявили про організацію Всеукраїнського страйку, яку плануємо на кінець січня, влада намагається будь-яким способом не допустити цього.

Вчора об’єднання «Майдан» створило страйковий комітет. Сьогодні вже деякі інтернет-видання публікують якийсь список нібито співголів і фальшиву дату страйку, а також час її проведення з посиланням на мене і прес-службу партії», — зазначив Кличко. Політик підкреслив, що першоджерелом інформації від партії УДАР і її лідера є партійний сайт.

Кличко закликав ЗМІ не публікувати фальшиві повідомлення і не ставати учасниками брудних провокацій. В УДАРі також звернули увагу, що будь-які повідомлення, які надсилаються від прес-служби партії, публікуються на партійному сайті.

Нагадаємо, раніше Кличко заявляв, що подає до суду на начальника слідчого управління МВС України Миколи Чинчина за оприлюднену інформацію про нібито зв’язки братів-боксерів з кримінальними угрупованнями.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook