Віце-прем’єр-міністр сказав, коли середня зарплата українців складатиме 12 тисяч гривень на місяць

ф1Середня зарплата 12 тисяч гривень на місяць в Україні може бути вже на кінець цього року.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко передає «Інтерфакс-Україна«, пише 112.ua.

Розенко впевнений, що якщо інфляція до кінця цього року буде в межах передбачених показників, а курс гривні стабільним, то такого показника цілком можна досягти.

«На 2019 рік, я думаю, є всі можливості досягти кордону 12 тис. грн з урахуванням того, що курс гривні буде коливатися в прийнятних межах і інфляція цього року не перевищить 8%. Це було б дуже непогано, якби середня зарплата зросла приблизно на 15-20%, що з урахуванням інфляції становитиме 10% зростання реальної заробітної плати», — заявив Розенко.

Крім того, за словами Розенка, влада розуміє, що праця людини в Україні недооцінений.

«На жаль, ми продовжуємо стикатися з ситуацією, коли сім’ї, де, щонайменше, одна людина працює, знаходяться за межею бідності. Таких родин в Україні близько 20%. Це ненормально, коли людина працює, але не може забезпечити свою сім’ю навіть на грані мінімально необхідного рівня», — додав віце-прем’єр.

У той же час він зазначив, що за останні декілька років був зроблений серйозний прорив в реформуванні системи оплати праці та підвищенні мінімальної зарплатні.

Як повідомлялося, у грудні прем’єр-міністр Володимир Гройсман прогнозував, що за підсумками 2019 року середня заробітна плата в Україні перевищить 10,5 тис. грн.

Нагадаємо, за підсумками 11 місяців 2018 року середня заробітна плата в Україні перевищила 9 тис. грн, а у відсотковому вираженні її зростання склало більше 12%.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook