Вірус страху: у Винниках заблокували в’їзди до шпиталю, очікуючи евакуйованих з Китаю (Відео)

Screenshot_2020-02-19 (2) Під Винниківський госпіталь звезли шини і - Наталка Волосацька(1)Львів: помста за патріотизм і проукраїнську позицію? – Синютка

У мережі також поширювалася інформація про ймовірне прибуття літака з евакуйованими людьми із Китаю в зв’язку з епідемією коронавірусу на Львівщині. Голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив, що українців не можна залишати в складній ситуації, однак для цього влада мусить забезпечити всі належні умови, щоб протидіяти вірусу, від якого немає ефективного лікування.

Він наголосив, що інформацію розміщення евакуйованих не можна приховувати від людей, а навпаки розпочати широку просвітницьку та інформаційну кампанію серед населення.

Що це за крок нової влади: це визнання області як найбільш організованого та підготовленого регіону з відповідальними фахівцями чи це банальна помста за патріотизм і проукраїнську позицію під час виборчих кампаній… Це не банальне чиновницьке доручення, де можна припуститись помилки, а потім її виправити, це реальна небезпека життю мільйонів людей і великий виклик для країни загалом
– написав Синютка у фейсбуці.

Місцеві мешканці заблокували в’їзд до Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках, остерігаючись, що туди привезуть українців з Китаю, де нині епідемія коронавірусу. Про це повідомив депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.

Біля воріт шпиталю люди виклали барикаду з автомобільних шин. Учасники протесту заявляють, що «хвилюються за своїх дітей», тому не хочуть, аби у Винники привозили українців з охопленого коронавірусом Уханю.

Блокада Винників

19 лютого у Винниках люди перекрили під’їзд до госпіталю автомобільними шинами. Мешканці відмовляються будь-кого впускати та випускати. Журналістка Наталка Волосацька опублікувала відео у фейсбуці, на якому їй не дозволяють вийти через в’їзну раму.

Що відомо про евакуацію українців з Уханя Аваков показав захисні костюми персоналу, який евакуюватиме українців та розповів деталі

Літак з евакуйованими українцями та громадянами інших країн прибуде 20 лютого о 08:00. Попри те, що низка ЗМІ назвала місто, куди начебто приземлиться літак, МОЗ ще не дали свого підтвердження.

За Словами Зоряни Скалецької та представників МВС, під час посадки на літак, у пасажирів виміряють температуру. Якщо ж вона буде понад 37, 2, то людина не полетить додому, а відправиться до місцевої лікарні.

Після висадки, літак повністю продезінфікують, а усі розхідні матеріали спалять. Усі евакуйовані та персонал літака відправляться на двотижневий карантин.

Що стосується лікарні – вона буде під постійною охороною, а в самому приміщенні будуть застосовані всі необхідні заходи інфекційної безпеки: захисні костюми, спалення та знезараження відходів.

Евакуйовані зможуть покинути місце карантину через 14 днів, але лише після того, як пройдуть усі необхідні процедури та перевірки.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook