Вірних запрошують зустріти Новий рік у Зарваниці, що на Тернопіллі (Відео)

IMG_3512-nМарійський духовний центр Зарваниця готується до новорічно-різдвяних свят.

В осередку духовності на Тернопільщині запрошують усіх провести новорічну ніч у молитві. А ще — в Зарваниці можна побачити шопку з живими тваринами, що розташована біля церкви Пресвятої Євхаристії.

Читайте також. У Тернополі до мощей Миколая Чарнецького запрошують молитися батьків із дітьми (Відео)

У Марійському духовому центрі 31 грудня ввечері відправлять урочисту літургію. Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– У нас є Літургія, вона розпочинається подячною молитвою у парафіяльній церкві, біля ікони Зарваницької Матері Божої. Приблизно о 20-й годині в нас розпочинаються молитви в Соборі. Це є літургія, привітальне слово. А потім буде така гостина любові: усіх, хто буде в нас, ми зможемо пригостити, – розповідає сотрудник духовного центру Зарваниця отець Микола Медюх.

Особливою Зарваниця в Різдвяний час стає й через присутність там живого вертепу. У майбутньому шопку планують ставити в лісі, вибудувати там печеру і облаштувати все в первісному стилі.

– Люди завжди хочуть новизни, хочуть чуда, чогось особливого. Ми це диво повинні створити самі. Якщо я йду до Зарваниці побачити якусь нову споруду, побачити щось таке надзвичайне, то я можу цього не побачити. Але якщо я йду до Зарваниці, з вірою в те, що чудо станеться в моїй душі, я перемінюся, я по-іншому почну дивитися на світ, по-справжньому почну любити людей. Це -диво безперечне і найбільше з чудес. Бо всі дива світські проминають, а чудо, яке відбувається в нашій душі, це чудо, з яким ми підемо до вічності, – нагадує отець Микола.

Довідково. Священики запрошують у Зарваницю також на Старий Новий рік — у ніч з 13 на 14 січня, аби молитися і просити в Бога благословення на наступний рік.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook