«Він виглядає ще гірше»: у Сенцова, який не припиняє голодування в російській колонії, була друга криза (Фото)

Сенцов-КП вікторія за гратамиУкраїнський політв’язень, який продовжує голодування, тиждень тому пережив другу кризу, та від госпіталізації відмовився.

Про це з посиланням на адвоката, який відвідав сьогодні Сенцова у російській колонії, повідомив у Facebook журналіст Антон Наумлюк.

«Він виглядає ще гірше, ніж минулого разу. Дуже блідий. Ходить сам. Близько тижня тому у нього була друга криза щодо стану здоров’я. Стало погано і його хотіли госпіталізувати для того, щоб поставити на повноцінне примусове годування, щоб вливати більше суміші. Він відмовився, і його залишили в колонії з умовою, що суміш він буде приймати сам під наглядом лікаря. Приймає в день по дві ложки. Перебуває в палаті, з голодування виходити не збирається. Каже: «Скільки мене вистачить, стільки і протягну».

Крім того, Сенцов висловив здивування, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв’язнів з боку України і уповноваженого Верховної Ради Людмили Денисової.

«Сенцов вважає, що українська сторона повинна активніше протискати ситуацію зі звільненням інших політв’язнів», — розповів адвокат.

Сенцов також передав вітання фігуранту справи «кримських диверсантів» Євгену Панову і Володимиру Балуху», — дослівно написав пр овідвідуванян адвокатом Дмитра Дінзе Олега Сенцова в Лабитнангі журналіст Антон Наумлюк.

Також він виклав у мережу фото умов, у яких зараз в рсоійській колонії перебуває український політв’язень Олег Сенцов.

Палата, де утримують Олега Сенцова. Фото -  Facebook Антон Наумлюк

Палата, де утримують Олега Сенцова. Фото -
Facebook Антон Наумлюк

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook