Військовий експерт розповів про сценарії, які написали в Кремлі для знищення України

Костянтин Машовець. Фото - Фейсбук

Костянтин Машовець. Фото — Фейсбук

Жоден із кремлівських сценаріїв, що можуть бури реалізовані Росією під час виборів в Україні, не передбачає збереження державної незалежності та повного суверенітету України, однак передбачає дестабілізацію ситуації і військове вторгнення в Україну.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук експерт Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець

Військовий експерт нагадав, що країни є найуразливішими саме під час зміни влади, і цим щодо України Росія вже скористалась у 2014-му, анексувавши Крим.

Читайте також: «Ви хочете домовлятися з людожерами?» — Машовець пояснив, чому домовлятись із Путіним про Донбас абсурдно

Тепер же щодо президентських виборів в Україні у Кремлі за завданням Путіна написали два сценарії, впевнений Машовець.

«Я думаю, для цього моменту в нього заздалегідь заготовлено принаймні два сценарії: як для випадку поразки Порошенка, так і для випадку його перемоги і збереження стійкості влади в країні», — написав Костянтин Машовець.

Читайте також: У Кремлі приготували два сценарії знищення України — Машовець (Блог)

Експерт застеріг, що обидва ці московські сценарії передбачають знищення України: «Я переконаний, жодний з них не передбачає в подальшому збереження нашої реальної державної незалежності та повного суверенітету над нинішньою територією країни».

Не допустити втілення кремлівських сценаріїв захоплення України, на думку військового експерта, можуть самі українці.

«На майбутніх виборах Президента кожний вільний обирати того, хто йому подобається найбільше. Але варто при цьому пам’ятати — різка зміна керівництва країни посеред війни, навіть «позиційної» чи «гібридної», цілком можливо, вартуватиме нам поразки в ній. «Нічиїх» при цьому зазвичай не буває», — застеріг Костянтин Машовець.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook