Військові спортсмени з України стали бронзовими призерами міжнародних змагань (Фото)

Про це розповідається на сторінці Генерального штабу ЗСУ.

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях до складу якої входять армійки Олена Вороніна, Юлія Бакастова та Аліна Комащук разом з Ольгою Харлан вибороли «бронзу» етапу Кубка світу у французькому Орлеані .

У боротьбі за третє місце українки здобули перемогу над угорками з рахунком 45:36.

Також армійські шпажисти Богдан Нікішин, Роман Свічкар, Ігор Рейзлін разом з колегою по команді Анатолієм Гереєм перемогли японців з рахунком 32:31 та принести скарбничці збірній бронзову медаль на аналогічних змаганнях у Берні.

Раніше повідомлялось, що армійці Ігор Рейзлін став чемпіоном та Роман Свічкар бронзовим призером в особистих змаганнях на етапі Кубка світу, що триває у Берні.

Мітки: , , , , ,