Військові розповіли тернопільським школярам про свої буремні будні (Відео)

армія2Тернопільських школярів кличуть до армії. Втім, це — не мобілізація неповнолітніх у Збройні Сили України, а плановий інформаційний захід для учнів старших класів.

Читайте також. ДАІ працює у посиленому режимі – в авто шукають зброю чи вибухівку (Відео)

Діючі військові розповідають молоді про свою ратну професію, яку у майбутньому можуть обрати для себе юнаки. Про це — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

До Тернопільської спеціалізованої школи №3 завітали військові — по представнику від військкомату, Військово-морських сил України і Прикордонних військ. Вони зустрілися із старшокласниками, яким розповіли, де в Україні можна здобути військову освіту і спробували довести, що захист батьківщини — не високі слова, а почесна професія оборонця своєї землі та свого народу. Аргументів для цього у військових сьогодні – достатньо. І попри напруженість на кордонах, а також факт передислокації військово-морських сил України із окупованого Криму, вони продовжують захищати Україну.

Читайте також. 8-9 травня: депутати цілодобово чергуватимуть біля меморіальних комплексів, пам’ятників (Фото)

- У психологічному плані, фізично досить важко нашим воїнам зараз. Тим паче, на кордоні і в інших військових формуваннях, які зараз діють, особливо на східних теренах України — основне, це стійкість, мужність їхня, — розповідає представник державної прикордонної служби України з добору в Тернопільській області Микола Любець.

- Вы знаете, что 29 апреля закончился полностью вывод личного состава с окупированной територии Автономной республики Крым. Сейчас продолжается ещё вывод материальных, технических средств военно-морских сил Украины и так, как личный состав уже тот, который вышел из Крыма, находится здесь, нам необходимо провести востановительную работу и провести работу по-новому укомплектованию Вооруженных сил Украины личным составом, — каже представник штаба Військово-морських сил Збройних сил України Максим Лук’яненко.

Читайте також. “Свій трибунал отримають і нинішні агресори України”, – голова облради Василь Хомінець

Важливість військово-патріотичного виховання у дітей та молоді применшити сьогодні важко, кажуть у свою чергу педагоги, адже тривожність нинішньої ситуації в Україні впливає не лише на дорослих.

- Військово-патріотичне виховання зараз вийшло напевно на перший план, тому, що ситуація до цього звичайно зобов’язує і сьогоднішня зустріч, це напевно ще один крок до змужніння наших дітей, особливо хлопців, тому, що представники, які зараз є в нашій школі, будуть розповідати про найсильнішу, наймужнішу професію — професію військового, який захищає наші кордони і на суші, і з моря, це зараз надзвичайно актуально, — каже заступник директора Тернопільської спеціалізованої школи №3 із навчально-виховної роботи Любов Шендеровська.

- Наша присутність у навчальних закладах Тернополя зовсім не означає, що ми заберемо чиїхось дітей в армію. Я хочу заспокоїти і, в першу чергу, звертаюся до батьків, приводу для хвилювання — немає. Мета нашої роботи сьогодні — надати інформацію і, якщо треба, допомогти комусь у виборі певної професії. Ще раз наголошую: ніякої агітації щодо негайного збору до лав Збройних Сил немає, — розказав начальник відділу Тернопільський міський військовий комісаріат Ігор Ларін.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook