Військові льотчики показали високу майстерність польотів на нових бойових машинах (Фото)

фото: Фейсбук ЗСУ

фото: Фейсбук ЗСУ

Нещодавно льотчики морської авіаційної бригади здійснили перші польоти на вертольоті Ка226, який із недавнього часу був включений до складу авіаз’єднання.

8 червня минулого року вертоліт урочисто передали в експлуатацію командиру 10-ї авіаційної бригади Військово-Морських Сил Збройних Сил України і вже через кілька днів його доставили бортом транспортного літака Іл-76 на аеродром «Кульбакине», пише  «Народна армія».

Нагадаємо, що цей вертоліт був придбаний і завезений в Україну більше ніж десять років тому для Державної служби з надзвичайних ситуацій. Однак із моменту будівництва вертоліт досі не експлуатували, він перебував на зберіганні на Львівському державному авіаремонтному заводі.

Перший офіційний політ відбувся 8 грудня вже цього року. На даний час було проведено 15 навчально-тренувальних польотів, в ході яких Ка-226 був випробуваний у різних режимах та за різних погодних умов.

фото: Фейсбук ЗСУ

фото: Фейсбук ЗСУ

Загалом українські авіатори машиною дуже задоволені і відмічають її маневрені характеристики, легкість у експлуатації.

Льотчики й інженерно-технічний персонал бригади відзначають, що новий вертоліт досить простий в експлуатації та обслуговуванні. Він набагато економічніший своїх попередників.

Також у командуванні бригади розповіли: планують використовувати нову машину для санітарних перевезень. Вертоліт може транспортувати двох важкопоранених на ношах у супроводі медпрацівника — для цього є все необхідне медичне обладнання. Крім того, для доставки пораненого на борт вертольота необов’язково здійснювати посадку, можна скористатися лебідкою.

Євгеній Силкін, «Народна армія»

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook