Військкомат Тернопільщини продовжує комплектувати війська контрактниками

P5220035-nПризов на строкову службу в армії цієї осені планується. Утім, чогось конкретнішого у Тернопільському обласному військкоматі не кажуть.

Там досі чекають чіткіших вказівок від командування. Тим часом хлопців призовного віку продовжують викликати до військкоматів – для проходження медкомісій. Докладно — у матеріалі кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. У Тернопільському військкоматі готуються до ймовірної четвертої хвилі мобілізації (Відео)

- Щоб люди не лякалися, якщо прийде повістка – ми оповіщаємо людей, вони проходять медичну комісію, але без відправки у військові частини. Тому не треба ховатися, боятись. Будь ласка, приходьте у військові комісаріати, щоб вас потім не звинувачували в ухиленні від військової служби. Йдеться про проходження медичних комісій, тобто визначення вашої придатності до військової служби, – розповідає т. в. о. Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський.

Крім того, військкомати продовжують комплектувати війська контрактниками.

Читайте також. “Проблеми із документами про участь в АТО мають тільки добровольці”, – полковник Володимир Катинський

- Не треба далеко їхати. Є військові частини в Чорткові і Бережанах, які потребують військовослужбовців військової служби за контрактом. Шостий батальйон територіальної оборони, який виконує бойові завдання, так само укомплектований із тернополян, а також інші військові частини. І аеромобільні війська, і механізовані частини, артилерійські частини, зенітно-ракетні, всі практично в Збройних Силах України потребують комплектування. Тому всі, хто бажає і бачить себе на службі в Збройних Силах України, будь ласка, звертайтеся до військових комісаріатів. Вас направлять у ті військові частини, в які виявите бажання, – каже Володимир Катинський.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook