Відправити посилку у село стане дешевше

ф1Із 1 січня 2019 року «Укрпошта» скасує доплату 12 гривень за доставку посилок в села.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Читайте також: «Я наказую», — Порошенко поставив жорсткі вимоги керівнику «Укрпошти» щодо листонош і пенсій (Відео)

Доплату 12 грн за доставку посилки в село скасовують для послуги «Укрпошта Експрес». Як заявили в Міністерстві, тепер ціна не буде залежати від місця відправлення або одержання посилки.

«З 1 січня відправити посилки Укрпоштою стає простіше та зручніше – для послуги «Укрпошта Експрес» скасовується доплата за доставку в село і економія за кожне відправлення для клієнтів складе 12 грн. Вартість не залежатиме від місця відправлення чи отримання посилки.

Укрпошта для посилок не рахує об’ємну вагу, лише фізичну та з початку року спрощує параметри відправлень. З 1 січня для «Експрес» та «Стандарт» матимуть єдиний розмір найбільшої сторони відправлення – до 70 см. До 31 грудня 2018 року для «Експрес» проміжний розмір складав 35 см, для «Стандарт» – 50 см.При цьому найдешевша доставка Укрпошти «Стандарт» стане ще доступнішою – з початку року буде зменшено оціночну вартість із 1,2% (не менше 3 грн) до 1% (не менше 1 грн)», — йдеться в повідомленні міністерства.

Докладніше про зміни тарифів на пересилання внутрішніх відправлень тут (Укрпошта Стандарт та Укрпошта ЕкспресУкрпошта Smartbox) та на універсальні поштові послуги за посиланням.

Читайте також: Виплата пенсій у селах України: «Укрпошта» зробила важливу заяву

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», в Укрпошті» уже заявили, що в 2019 році пенсії українським селянам листоноші рлзноситимуть і далі, а сільські відділення пошти «Укрпошта» не тільки не скорочуватиме, а нарощуватиме їх кількість.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook