«Відправляють людей на забій», — у штабі АТО розповіли про штурми бойовиками Авдіївки (Відео)

Градус напруги в Авдіївці не знизиться без сильного політичного впливу. Про таке в ефірі «5 каналу» повідомив речник штабу АТО Леонід Матюхін.

«Градус напруги на лінії розмежування в районі Авдіївки не знижується і навряд чи знизиться. Які б напрямки не обстрілювалися, Маріупольський чи Луганський, градус напруги в районі Авдіївки не буде падати. Це обумовлено тим, що ми вже стоїмо на таких позиціях, де в принципі градус напруги не може знижуватися. Є позиції на відстані 60 метрів. Це нереально, щоб градус напруги знизився без сильного політичного впливу, я думаю, він там не впаде», – наголосив речник штабу АТО.

Читайте також: Вогонь могли коригувати: як виглядає Авдіївка після обстрілу з «Градів» (Відео)

Матюхін також розповів про те, чи активно бойовики здійснюють контратаки: «Точно не щодня. Якось стратегічного значення вони не мають. Є такі моменти, коли вони відверто відправляють своїх людей на убой. Наскільки вони свої чи не свої, це вже питання в іншому. 29 числа, коли були найшорстокіші бої, з тих людей, які проти нас там виступали, більшість з них люди в татуюванні, в більшості шприци. В основному це кримінал або люди нижчого прошарку, яким немає, куди йти, або в яких немає моральних цінностей. Вони на цьому просто заробляють».

Читайте також: Бойовики письмово пообіцяли припинити вогонь біля Авдіївки (Відео)

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook