«Відповідь буде відчутна для ворога», — комбат ЗСУ Власенко готує спецоперацію проти бойовиків, які вбили двох бійців на Донбасі (Відео)

Філін - комбат Донбас-Україна Вячеслав Власенко  в походному див зліва направоЗа смерть кулеметниці Яни Червоної і молодшого сержанта Олександра Мілютіна 46-ий штурмовий батальйон ЗСУ «Донбас-Україна» помститься ворогу жорстко.

Про це заявив командир батальйону полковник ЗСУ В’ячеслав Власенко («Філін»).

«Відповідь буде відчутна для ворога. Зараз ми погоджуємо всі випатання з вищим командуванням», — сказав комбат ЗСУ про спецоперацію проти бойовиків, які вдень 2 квітня з гармат забороненого Мінськом калібру 152 мм обстріляли позиції батальйону на передовій на Луганському фронті.

Читайте також: На Донбасі у бою загинула легендарна кулеметниця 46-го батальйону ЗСУ «Донбас-Україна»: шансів вижити не було (Фото, Відео)

Прямим влучанням у бліндаж російські окупанти вбили двох бійців 46-го батальйону ЗСУ. Тіла Яни Червоної і Олександра Мілютіна бійці підрозділу під вогнем бойовиків вручну відкопали на глибині 2,5 метри — снаряд гармати буквально «переорав» місце, де була позиція українських військових.

Читайте також: Бій тривав 2,5 години: комбат Власенко розповів, як на передовій Донбасу 2 квітня загинули два бійці ЗСУ (Відео)

Потім бойовики шквальним вогнем не давали під’їхати санітарній машині, щоб забрати тіло вбитого бійця.

Читайте також: Бойовики тричі атакували позицію ЗСУ, де загинула Яна Червона: повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео)

За це, впевнений В’ячеслав Власенко, бойовики мають відповісти.

Читайте також: «Є бажання помсти», — бійці ЗСУ на передовій Донбасу про загибель своїх побратимів (Відео)

Про обставини загибелі Яни Червоної та Олександра Мілютіна і те, як під ворожим вогнем бійці ЗСУ намагались забрати з передової їх тіла — у сюжеті ТСН.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook