Відомий волонтер розповів, чому на місце загиблих у Сирії бойовиків «Вагнера» прийде багато інших

1Величезні втрати бойовиків «Вагнера» в Сирії не зупинять поповнення таких злочинних військових з’єднань, повідомляє у Діалог.UA відомий волонтер Мирослав Гай.

За його словами, звичайних людей там не зустрінеш, сюди йдуть ті, для кого великі гроші важливіші власної безпеки і життя. Як він розповів, у військові кампанії потрапити не так просто, тут немає місця, наприклад, людям з вулиці.

Читайте також: Бойовики публічно «підставили» ПВК «Вагнера», виставивши напоказ докази присутності російських найманців на Донбасі (Фото)

«Там воюють професіонали. Там платять такі» бабки «, які звичайній людині складно заробити в російських реаліях», — зазначив Гай. Він переконаний — Москва не буде відповідати на знищення в Сирії своїх військових, просто тому, що «Вагнер» створили для того, щоб це заперечувати.

«Роблю припущення, що повідомлення про масову смерті росіян в Сирії — це не тільки правда, але і не вся жахлива правда, про яку ми дізналися. І Росія дуже не хоче, щоб ці питання виносилися на публічне поле», — зазначив Гай і додав , що всі дані він брав виключно з відкритих джерел та приватної інформації, яку міг отримати.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook