Відомі прізвища російських військових, які стріляли з «Бука» по Боїнгу на Донбасі (Інфографіка)

Боїнг-експерти оглядають уламок!Журналісти з великою ймовірністю встановили, що постріл з «Бука» по пасажирському Боїнгу» над Донбасом 17 липня 2014 року вчинили бійці 2 батальйону 53-ї зенітно-ракетної бригади Збройних сил Росії.

Сьогодні експертна група Bellingcat оприлюднила результати розслідування журналістів.

У звіті йдеться, що «Буком», найпевніше, керували військовослужбовці 2-го батальйону 53-ї зенітно-ракетної бригади армії РФ. Автори звіту встановили особи десяти офіцерів 2-го батальйону, один з яких зміг віддати наказ, але хто саме це зробив, у звіті не повідомляють. Однак точний склад екіпажу має бути відомий командиру батальйону, оскільки саме він мав відібрати солдатів та офіцерів для управління «Буком», запевняють експерти Bellingcat. ф2

Їм вдалося встановити, що посаду командира у цей момент, схоже, обіймав Дмитро Трунін. Його начальником — командиром 53-ї зенітно-ракетної бригади — був Сергій Мучкаєв.

Автори розслідування припускають, що саме він ухвалював рішення про переміщення 2-го батальйону та, зокрема, про транспортування ЗРК «Бук» на українську територію.

Читайте також: Як російський «Бук» збив «Боїнг» над Донбасом — експерти Радбезу Нідерландів відтворили катастрофу (Відео)

Широкому загалу представили скорочений зі 115 сторінок варіант звіту, у якому вказані лише перші три букви прізвищ, вірогідно, безпосередньо причетних до збиття лайнера MH17 російських військових, чиї фото спеціально розмиті.

Повний варіант з іменами, прізвищами і фото російських військових передали до прокуратури Нідерландів у грудні 2015 року, пише DW.

Читайте також:Нідерланди хочуть створити міжнародний трибунал щодо збитого на Донбасі «Боїнга»

Експерти вважають, що частина вини за загиблих на Донбасі пасажирів Боїнга лежить і на найвищому військовому командування Росії, без якого цієї військової операції проти мирних людей не було б взагалі. Відтак список винних очолили Путін і Шойгу.

Читайте також:Грандіозна провокація: пасажирський лайнер Росії пролетів над Донбасом (Відео)

 

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook